Kurumsal

  Anasayfa > Kurumsal

Kayseri’nin ilk özel danışma merkezi olan Perspektif Psikolojik Danışma Merkezi, 2009 yılında Psikolojik Danışman Hasan Elaldı öncülüğünde kurulmuştur. Özel Perspektif Psikolojik Danışma Merkezi, deneyimli uzman kadrosu ile tüm yaş gruplarına ve problem durumlarına hizmet vermekte, çift ve aile danışmanlığı, çocuk-ergen danışmanlığı, yetişkin danışmanlığı, eğitim danışmanlığı alanlarında çalışmaktadır.

Danışmanlık sürecindeki hedefimiz, bireylerin yahut çiftlerin karşılaştıkları sorunların çözümü konusunda onlara yardımcı olmak , merkezimizde uygulanan test ve birtakım tekniklerle farkındalık yaratmak, perspektif geliştirmektir.

Psikolojik Danışma Alanında :

Konusunda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından çocuk, ergen, yetişkin, çift ve ailelere danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Eğitim Alanında : 

Kişisel ve mesleki gelişimi destekleyici çalışmalar yapılmaktadır.Kurumlara kurum ihtiyaçlarına yönelik eğitim projeleri geliştirmekte ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir. 

Bunların yanı sıra merkezimiz, kuruluştan bugüne toplumsal sorumluluk ve bilince katkı sağlamak amacıyla Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içinde gönüllü çalışmalar yapmakta ve projeler yürütmektedir.